Apie projektą

Tai mano patirčių ir apmastymų rinkinys. Tai Knyga, kuri leidžia pažiūrėti i aktorius, žmones ir savęs tarpusavio rišį. Idėja atėjo labai natūraliai, kai fotografuojant aktorius pagavau save mąstanti jog esu įsitikinęs kad kai jis/ji atsisės prieš objektyvą, man reikės tik spėt gaudyti ką jis sugeba ir kelias bus vien rožėmis klotas, tačiau realybė buvo kur kas įdomesnė. Su kiekvienu ateinančiu aktoriumi aš vis stipriau įsitikinau jog mano prielaida buvo klaidinga ir pas mane visu pirma ateina Žmonės, su savo kasdieninio gyvenimo emocijomis, o tik tada, pagal žmogaus norą ar nuotaika jis parodo aktorystes ir žmogiškumo šokį.

Nuo pirmo fotoaparato paspaudimo iki idėjos apipavidalinimo ir jau ranka pasiekiamo knygos printo praėjo metai. Ši kūrybinė avantiūra išmokė mane daug naujų dalykų, už ką aš esu dėkingas visiems prisidėjusiems prie projekto ir tikėjimu bei noru padėti man.

Užfiksavau begales įdomiu veidų. Manęs vis ta mintis nepaleido jog turiu savo archyve neįtikėtinai sodria istoriją. Prasidėjo karantinas, kuris davė puikia terpę išsigryninti mintis ir pradėti kažka daryti. Taip radau Kultūros tarybos skelbiamas paramas/stipendijas. Parašiau ir gavau stipendija. Pinigai simboliniai, tačiau tai buvo didelis motivatorius judėti į prieki, nes supratau jog kažkas patikėjo mano vizija.

Kuriant bei ruošiant knygą spaudai, aiškiai supratau jog projektas kuriamas visu pirma man pačiam, kaip veidrodis į kurį galėčiau žiūrėti, visu antra kad tai būtu nacionalinis, Lietuvos mastu įvertintas kūrinys neturintis analogo ir trečia, jog tai butu knyga, kuri vienija menini, istorini bei kultūrini kontekstą.

All photo and video materials belong to their owners and are used for demonstration purposes only. Please do not use them in commercial projects.